B83

Kuosų g., Klaipėda, Lietuva

Trumpa santrauka

Vieta
Kuosų g., Klaipėda, Lietuva
Kaina
119,900.00 €
Objekto tipas:
Nauja statyba
Būklė:
Pardavimui
Plotas:
64 m2
Kambarių skaičius:
2
Miegamųjų kambarių:
1
Vonių:
vonia+wc ( kartu )
Garažas:
vieta požeminiame parkinge
Įrengimas:
Įrengtas
Tipas:
Mūrinis
Aukštas:
25/34
Statybos metai:
2010
Kaina už kvadratinį metrą: 1873.44 Euro/m2

Objekto aprašymai

*** PARDUODAMAS BUTAS SU PANORAMINIU VAIZDU Į MARIAS ***
Aukščiausiame Klaipėdos miesto pastate, "Pilsote", parduodamas 2-jų kambarių, 64 kv. m. ploto butas su vieta automobiliui požeminiame parkinge, 25/34.
Patogiai išplanuotas : svetainė bei virtuvė vienoje ervdėje, atskiras miegamasis, san.mazgas ( vonia + wc kartu, šildomos grindys ) . Butas su įstiklinta lodžija, langai kaustyti aliuminio profiliu, grindys išklotos ažuolo parketlentėmis, šarvo durys. Langai orientuoti į pietvakarius. Modernūs baldai , kabelinė tv, internetas, virtuvėje integruoti baldai su buitine technika, skalbyklė . Bute yra įrengta moderni ir reguliuojama šildymo sistema "Danfos" su individualiu šildymo punktu ir apskaita, kuri leidžia pasijungti šildymą nepriklausomai nuo miesto šildymo sezono,oro kondicionavimo sistema , apsauginė ir priešgaisrinė signalizacija. Jūsų saugumui namas ir jo aplinka visą parą stebimi vaizdo kameromis. Ant namo stogo įrengta medinė terasa, kurioje galima puikiai leisti laiką. Name įrengti greitaeigiai liftai, požeminis parkingas, jaukiai sutvarkyta laiptinė.
Butas unikalus dėl aukščio ir nepakartojamų vaizdų pro langus - Jūs kas rytą ir kas vakarą turėsite galimybę stebėti Kuršių marias ir Baltijos jūros tolius, kylančią ir besileidžiančią saulę, galėsite grožėtis miesto vaizdais ir savita Klaipėdos miesto architektūra.
Aplink gerai išvystyta infrastruktūra, greta Naujoji perkėla, didžiausias Klaipėdos prekybos centras "Akropolis", netoli "Švyturio " arena, geras susisiekimas.
* BUTO KAINA 119.900 Eur ( kaina nurodyta kartu su požeminiu parkingu bei baldais ). 

Objekto savybės

 • Internetas
 • Kabelinė TV
 • Balkonas
 • Parketas
 • Autonominis šildymas
 • Stoginė terasa
 • Garažas/Parkingas
 • Nauja statyba
 • Signalizacija
 • Su baldais
 • Buitinė technika
 • Aptverta teritorija

Pardavėjas

Žemėlapis

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin