B42

Tiltų g., Klaipėda,

Trumpa santrauka

Vieta
Tiltų g., Klaipėda,
Kaina
125,000.00 €
Objekto tipas:
Butai
Būklė:
Pardavimui
Plotas:
76 m2
Kambarių skaičius:
3
Miegamųjų kambarių:
2
Vonių:
1
Garažas:
v
Įrengimas:
Įrengtas
Tipas:
Mūrinis
Aukštas:
3/4
Statybos metai:
1960
Kaina už kvadratinį metrą: 1644.74 Euro/m2

Objekto aprašymai

SENAMIESTYJE parduodamas prabangiai įrengtas, klasikinio stiliaus 3-jų kambarių, 76,02 kv. m butas, 3/4. Butas ką tik po kapitalinio remonto - pakeista visa elektros instaliacija, vamdžiai, "Villeroy&Boch" santechnika. Sudėti plastikiniai langai, įstatytos šarvuotos lauko durys, natūralaus alksnio medienos vidaus durys, grindų danga - kokybiškos suomiškos ąžuolinės "Karalia" parketlentės. Vonios sienų ir grindų apdaila - natūralaus travertino akmuo, pagal specialų užsakymą virtuvėje sudėtos itališkos plytelės. Butas gero, patogaus ir erdvaus išplanavimo - koridorius, (2,89 kv.m), jauki svetainė sujungta su virtuve (29,37 kv.m), du miegamieji (18,96 kv.m ir 19,29 kv.m) viename iš jų yra balkonas, taip pat bendras vonios ir tualeto kambarys (5,51 kv.m), kurio grindys šildomos. Butui priklauso rūsys. Virtuvėje integruoti natūralaus beržo medienos baldai su įmontuojama "Dietrich" buitine technika, "Blanco" kriaukle ir įmontuojamu šaldytuvu. Taip pat virtuvėje yra ūkinė spinta, kurioje telpa buitinės priemonės. Didesnės erdvės pojūtį sukelia pakabinti klasikinio stiliaus veidrodžiai. Buto langai orientuoti į pietų ir šiaurės puses. Įvestas šviesolaidinis internetas, signalizacija. Rakinamos laiptinės durys, geri kaimynai, didelis, uždaras kiemas, kuriame visada rasite vietą automobiliui. Numatyta namo renovacija.

Papildomos patalpos:

 - bendras koridorius su kaimynu, į kurį patenkama iš laiptinės ;
 - rūsys (su šarvuotomis durimis) .

Namas yra pačioje senamiesčio širdyje, itin patogioje vietoje, bet atokiau nuo triukšmingų barų ir naktinių klubų. Visi lankytini objektai pasiekiami pėstute vos per keletą minučių.

* KAINA 125.000 Eur ( į kainą įskaičiuoti visi baldai ir buitinė technika ). Galima pirkti ir su banko paskola.

** Dėl papildomos informacijos skambinti tel. 8 674 05666 ( Saulė ) .

Objekto savybės

  • Internetas
  • Balkonas
  • Parketas
  • Centrinis šildymas
  • Su baldais
  • Buitinė technika

Pardavėjas

Žemėlapis

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin