Nekilnojamojo turto (NT) pardavimas arba pirkimas yra svarbus įvykis gyvenime, kadangi pats turto savininkas ( arba pirkėjas ), to nežinodamas, gali papildomai gauti arba prarasti tūkstantines sumas. NT brokerio darbas yra padėti Jums surasti pirkėją/pardavėją ir saugiai, be galvos skausmo įvykdyti sandorį. Todėl yra labai svarbu tinkamai pasirinkti žmogų, kuriuo turėsite pasitikėti. Kodėl “Jūsų asmeninis NT ekspertas”? Nes ne agentūra pardavinėja Jūsų nekilnojamą turtą ir bendrauja su Jumis, o tai daro konkretus žmogus. Todėl vien tik garsus NT agentūros vardas negali suteikti laukiamo rezultato .

O pasikliauti reikia sėkmingu brokeriu, kuris vykdo veiklą savarankiškai arba bendradarbiaudamas su kitomis NT įmonėmis, ir visų pirma yra verslininkas, planuojantis savo darbo laiką, investuojantis į save ir kasdien siekiantis tapti geresniu, negu buvo vakar. Geras NT brokeris - tai asmuo, kuris nepaliaujamai mokosi derybų, pardavimo, teisės, prezentacijos, psichologijos. O svarbiausia - prisiima atsakomybę bei deda visas savo pastangas maksimaliam rezultatui gauti. Gerai suprantame mūsų veiklos svarbą klientams ir partneriams, todėl teikiame tik nepriekaištingos kokybės paslaugas. Komandos nariai turi ilgametę darbo patirtį nekilnojamojo turto srityje ir yra palankiai vertinami daugelio rinkos dalyvių .


NTA “Elita” - tai šiuolaikiška, perspektyvi ir ambicinga kompanija!

 

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin